niedziela, 4 maja 2014

Spotkanie z Krzysztofem Beśką w ŁodziDom Literatury w Łodzi zaprasza w dniu 8 maja 2014 roku o godzinie 19.00 na spotkanie z Krzysztofem Beśką i promocję powieści kryminalnej „Pozdrowienia z Londynu”. 


Pracowitą codzienność Łodzi zakłóca makabryczna zbrodnia. Ktoś zamordował dwie młode kobiety, a ich ciała okrutnie okaleczył. Rozpoczyna się śledztwo, które miejscowa policja musi jednak szybko przesunąć na dalszy plan. W mieście zaczynają bowiem wybuchać strajki, które historia nazwie później „buntem łódzkim”. Jedyną nadzieję na dotarcie do prawdy bliscy ofiar widzą w prywatnym detektywie Stanisławie Bergu. Młody Polak wyrusza w pełną niebezpieczeństw drogę ku rozwiązaniu zagadki.


Krzysztof Beśka (ur. 1972 w Mrągowie) – prozaik, dziennikarz, twórca słuchowisk radiowych i tekstów piosenek. Wydał powieści „Wrzawa”, „Bumerang”, „Fabryki frajerów” (za którą otrzymał Wawrzyn – Literacką Nagrodę Warmii i Mazur oraz Wawrzyn Czytelników), a także kryminały „Wieczorny seans”, „Ornat z krwi” i „Trzeci brzeg Styksu”.

DOM LITERATURY

ul. Roosevelta 17
90-056 Łódź
tel. 42 636 68 38
tel./fax 42 636 06 19
e-mail: kontakt@dom-literatury.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz