wtorek, 6 października 2015

Promocja „Arterii” i slam w Tomaszowie Mazowieckim

Tym razem ARTERIE ruszają na podbój Tomaszowa Mazowieckiego. W środę 7 października 2015 roku o godzinie 18.00 w nowym i mocnym miejscu na mapie Tomaszowa, tj. w Ęklawie (klub kultura-kawa, ul. Barlickiego 40 – wejście przez bramę), redaktorzy Przemysław Owczarek i Rafał Gawin opowiedzą o najnowszym numerze Kwartalnika Artystyczno-Literackiego „Arterie” i zaproszą do czytania obecnych na sali autorów numeru.

UWAGA! Przewidywane niespodzianki, upominki, promocje i niespodziewane zwroty akcji!

Po promocji pisma odbędzie się SLAM POETYCKI z nagrodami finansowymi, barowymi i rzeczowymi/książkowymi (te pierwsze i drugie ufundowała Ęklawa, te trzecie - ARTERIE). 

Regulamin:

1. W slamie może wziąć udział każdy, kto się zgłosi do organizatorów - mejlowo, telefonicznie lub w każdy inny skuteczny sposób.
2. Każda runda trwa 3 minuty, finał - 5 minut. Uczestnicy mogą podczas nich czytać własne lub cudze teksty, korzystać z rekwizytów, umiejętności aktorskich i wokalnych. Wszystkie chwyty są dozwolone, oczywiście w granicach finezji.
3. Slam organizowany jest systemem pucharowym - zwycięzca przechodzi do następnej rundy; przed każdą rundą następuje losowanie par.
4. O tym, kto przechodzi do następnej rundy, decyduje każdorazowo publiczność, głosując na danego uczestnika zgodnie z zasadami zaproponowanymi przez prowadzącego slam.
5. Prowadzący slam jest wyrocznią - w sprawach spornych, jak również w niniejszym regulaminie nieuregulowanych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz